Kontakt


9 komentářů: “Kontakt”

 1. Ahoj, prosím Tě je už ten překlad částečný na 1.5.2 (potažmo 1.5.2.1) někde ke stažení?

  • Dobrý den,
   aktuálně se pracuje na posledním souboru překladu, v případě že by nebyl do zítra přeložen, pošlu alespoň částeční překlad.

 2. Zdravím,
  narazil jsem na problém s instalací OC na localhostu. U všech složek mám správně nastavená práva pro zápis a čtení, ale při instalaci OC mi to v kroku 2 ukáže, že soubory a složky jsou Unwritable. Jinak vše ok…
  Specifikace: OC verze 1.5.4.1, LAMP na Fedoře 17, Uživatel a skupina: root

 3. Dobrý den,
  Hledám radu, či někoho, kdo by dokázal nastavit náš e-shop v romci mezinárodního prodeje v i mimo EU ( tedy i třetí země v rámci dopravy a DPH ) Vím, že děláte překlady Opencart, ale určitě víte, nebo znáte někoho, kdo by mohl pomoci..
  Děkuji

  • Dobrý den,
   bohužel na překladu pracuji převážně sám, takže kontakty nemám. Doporučil bych prohledat internet a zaměřit se na fóra, kde se diskutuje i implementaci různých pluginů. Obecně se jedná o aplikaci v jazyce PHP, takže úpravu by měl být schopen provést jakýkoli PHP programátor.

 4. Ahoj, potřebuji pomoc s nahráním vzhledu na obchod. Koupil jsem šablonu a nejde mi nahrát na obchod, prosím, můžeš či můžete mi někdo pomoc?? ..

 5. Dobrý den, dozvěděl jsem se, o Vašem úžasném a velice praktickém prográmku Atrib Date Changeru. Tak jsem ho stáhl a vyzkoušel. Mám však problém s tím, že mi změnil atributy pouze u cca 25 prvních fotek a pak už žádné nezměnil. Ve výpise píše i eqiv datum jako modifi datum a přitom ve win 7 se datum pořízení zobrazuje správně. Také mě překvapilo, že spouštěcí soubor se jmenuje demo.exe, tak se chci zeptat jestli můj problém není třeba tím, že se jedná jen o omezenou zkušební verzi Vašeho programu. Moc prosím o pomoc. Případně jsem ochoten program koupit, když bude fungovat tak jak má na všechny fotky a nejen prvních 25. Děkuji za případnou odpověď. Pavel

  • Dobrý den, aplikace nemá žádné omezení, jelikož prochází vybrané soubory a provádí změnu atributů. Důvod můžu být chybně uložené datum v exif datech u fotky, který se nastavuje následně jako čas atributů, případně problém s diakritikou u souboru, což by ale měl řešit operační systém. Aktuálně již na internetu existuje několik aplikací s podobnou/stejnou funkcí (např. http://www.filehippo.com/download_attributechanger/) doporučuji proto zkusit i jiné aplikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..