Kontakt

Komentáře

9 komentářů: „Kontakt“

 1. denis avatar
  denis

  Ahoj, prosím Tě je už ten překlad částečný na 1.5.2 (potažmo 1.5.2.1) někde ke stažení?

  1. mival avatar
   mival

   Dobrý den,
   aktuálně se pracuje na posledním souboru překladu, v případě že by nebyl do zítra přeložen, pošlu alespoň částeční překlad.

 2. Marek avatar

  Zdravím,
  narazil jsem na problém s instalací OC na localhostu. U všech složek mám správně nastavená práva pro zápis a čtení, ale při instalaci OC mi to v kroku 2 ukáže, že soubory a složky jsou Unwritable. Jinak vše ok…
  Specifikace: OC verze 1.5.4.1, LAMP na Fedoře 17, Uživatel a skupina: root

 3. Tomas Kambersky avatar

  Dobrý den,
  Hledám radu, či někoho, kdo by dokázal nastavit náš e-shop v romci mezinárodního prodeje v i mimo EU ( tedy i třetí země v rámci dopravy a DPH ) Vím, že děláte překlady Opencart, ale určitě víte, nebo znáte někoho, kdo by mohl pomoci..
  Děkuji

  1. mival avatar
   mival

   Dobrý den,
   bohužel na překladu pracuji převážně sám, takže kontakty nemám. Doporučil bych prohledat internet a zaměřit se na fóra, kde se diskutuje i implementaci různých pluginů. Obecně se jedná o aplikaci v jazyce PHP, takže úpravu by měl být schopen provést jakýkoli PHP programátor.

 4. Dušan avatar
  Dušan

  Ahoj, potřebuji pomoc s nahráním vzhledu na obchod. Koupil jsem šablonu a nejde mi nahrát na obchod, prosím, můžeš či můžete mi někdo pomoc?? ..

  1. mival avatar

   Dobrý den, pokusím se. O jakou šablonu se jedná, případně jestli máte nějaké chyby, log…

 5. Pavel avatar
  Pavel

  Dobrý den, dozvěděl jsem se, o Vašem úžasném a velice praktickém prográmku Atrib Date Changeru. Tak jsem ho stáhl a vyzkoušel. Mám však problém s tím, že mi změnil atributy pouze u cca 25 prvních fotek a pak už žádné nezměnil. Ve výpise píše i eqiv datum jako modifi datum a přitom ve win 7 se datum pořízení zobrazuje správně. Také mě překvapilo, že spouštěcí soubor se jmenuje demo.exe, tak se chci zeptat jestli můj problém není třeba tím, že se jedná jen o omezenou zkušební verzi Vašeho programu. Moc prosím o pomoc. Případně jsem ochoten program koupit, když bude fungovat tak jak má na všechny fotky a nejen prvních 25. Děkuji za případnou odpověď. Pavel

  1. mival avatar

   Dobrý den, aplikace nemá žádné omezení, jelikož prochází vybrané soubory a provádí změnu atributů. Důvod můžu být chybně uložené datum v exif datech u fotky, který se nastavuje následně jako čas atributů, případně problém s diakritikou u souboru, což by ale měl řešit operační systém. Aktuálně již na internetu existuje několik aplikací s podobnou/stejnou funkcí (např. http://www.filehippo.com/download_attributechanger/) doporučuji proto zkusit i jiné aplikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..